Vanaf 15 juni kun je op dinsdag en donderdag van 10.00 tot 12.00 uur het telefoonnummer van ‘Vught voor elkaar helpt!’ bellen op 06 – 518 666 60.
Sinds het begin van de coronacrisis is het telefoonnummer 06 – 518 666 60 van Vught voor elkaar Helpt! beschikbaar voor iedereen die hulp kan gebruiken bij het doen van een boodschap, het uitlaten van de hond, het maken van een gezamenlijk wandelingetje enzovoorts. Deze telefoonlijn was vijf dagen per week te bereiken.
Al enige weken zien wij een afname van het aantal telefoontjes. Wat natuurlijk te verklaren is, gezien het versoepelen van de maatregelen van het RIVM. Dit heeft ons doen besluiten om de telefoonlijn beschikbaar te houden op dinsdag en donderdag van 10.00 tot 12.00 uur.
Je kunt dus nog steeds met al jouw hulpvragen bij ons terecht door te bellen naar
06-518 666 60. Eventueel kun je ook een mailtje sturen naar info@vughtvoorelkaar.nl