Normaal gesproken krijgen de bewoners van Huize Elisabeth en Huize Theresia elke dag de gelegenheid om deel te nemen aan welzijnsactiviteiten en/of de maaltijd gezamenlijk te gebruiken in het Restaurant. Vanwege het Coronavirus is dit dus nu voorlopig niet mogelijk. Uiteraard krijgen zij de beste zorg die ze nodig hebben, maar juist die extra activiteiten die het leven mooi maken moeten ze nu missen.
De medewerkers Welzijn zijn op allerlei andere manieren op zoek naar initiatieven die helpen om de bewoners toch steeds weer een fijne dag te bezorgen. Daarom doen zij een oproep om eens een leuk kaartje te schrijven of een tekening te (laten) maken om deze mensen een hart onder de riem te steken.
Zou u hier aan mee willen werken? Dan kunt u uw kaartje, brief of tekening in een envelop ter attentie van Welzijn Vughterstede posten in de brievenbus van Woonzorgcentrum Theresia en/of Huize Elisabeth. De bewoners zullen u zeer dankbaar zijn!