In De Huiskamer aan de Marktveldpassage, voorheen Chopin, worden goede winterjassen ingezameld. Om ze gratis uit te reiken aan mensen die op zoek zijn naar een nieuwe jas. Zo krijgen goede jassen een tweede leven en kan ieder die dat wil kosteloos een jas uitzoeken. De jassen kunnen tijdens openingstijden in De Huiskamer worden afgegeven, gepast en worden meegenomen. Het jassenproject is een initiatief van de vrijwilligers van De Huiskamer.
Het jassenproject is er voor iedereen, niet alleen voor mensen met een smalle beurs. De vrijwilligers willen juist mensen met anderen in contact brengen. Zij nemen de jassen aan, hangen ze in een rek en laten belangstellenden rustig kijken en passen.
Iedereen is welkom gedurende de openingstijden van De Huiskamer, van dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. Ook voor het nuttigen van een kopje koffie of thee, om een krant of tijdschrift te lezen of om gewoon een praatje te maken.