Vandaag vrijdag 25 maart, vindt de Dance Battle plaats in Theater de Speeldoos, te Vught. Het wordt weer een fantastische show met uiteraard de optredens van de kinderen, maar ook met gastoptredens van MDM Vught, Maurick Dance Company en LiFe Dance. De eerste twee genoemde organisaties hebben ook de dansdocenten ingezet tijdens de oefenperiode.
Voor het enthousiaste publiek én het deskundig jurypanel zullen de kinderen hun dans opvoeren. Uiteraard wilden we ervoor zorgen dat de, maar liefst, 91 deelnemers in ieder geval hun ouders mee konden nemen. Hierdoor was de Dance Battle al snel helemaal uitverkocht.
Deelnemende scholen:
* O.J.B.S. de Lichtstraat * Kindcentrum de Leydraad *OBS de Piramide
* IKC de Avonturier * R.K. basisschool het Molenven * Basisschool Dr. Landman
* OBS de Koningslinde * R.K basisschool de Schalm.
Je hoeft niets te missen – livestream
De organiserende partijen, MOVE Vught en Plaza Cultura, vonden geen mogelijkheden om extra toeschouwers toe te laten. Een optie om meer mensen te laten genieten van de show was het organiseren van een livestream. Gelukkig wilde NOVO3 zich daarvoor inzetten en heeft een livestream weten te realiseren. Deze is te bekijken via www.novo3.nl of www.movevught.nl/vdb.
Aanvang 19:00 uur.
Op deze manier kunnen ook de mensen thuis de show volgen!
De Vughtse Dance Battle is mede mogelijk gemaakt door MOVE Vught, Plaza Cultura, MDM Vught, Maurick Dance Company, Theater de Speeldoos, Electroworld Hamers, Jumbo Raadhuis en NOVO3.