FC Den Bosch heeft in het hoge noorden weer een kans op een punt laten liggen en haar 4e nederlaag op rij (3-1) geleden. Met Mulders als hangende rechtsbuiten en debutant keeper Orjzynski keek zij na een kwartier al tegen een 2-0 achterstand aan door Balk die vrij kon inschieten. Wingback Gyamfi was nergens te bekennen en ook de 2e goal was een weggever door slap ingrijpen. Den Bosch speelde heel slordig. Elke 2e bal kwam bij een Cambuur speler terecht. Toch was het Kostorz, die een bal van keeper van Osch onderschepte en Mulders de 2-1 liet maken. Daarna werd de wedstrijd gestaakt wegens het gooien van een bekertje naar een Bossche speler.
In de 2e helft ging Den Bosch voortvarend van start. Een kopbal van Kostorz werd door van Osch uit het doel geranseld en Kotzebue knalde na een vloeiende aanval op de paal. Het wachten was op de gelijkmaker. Maar een ongelukkige situatie tussen Balk en de nerveus keepende Orjzynski werd met een penalty ‘beloond’, die door Milan Smit onberispelijk werd ingeschoten. Daarmee was de wedstrijd gespeeld. Den Bosch was gebroken en ook de wissels konden geen verschil maken.
Weer verliest FC Den Bosch een wedstrijd, waarin het met vlagen aardig speelde, maar de kansen niet benutte en door eigen individuele fouten werd afgestraft.