Zaterdag 17 mei vond op de atletiekbaan aan de Postweg de ‘Splittime’ NK voor teams plaats. Op deze wedstrijd treden de 8 beste heren- en vrouwenploegen van Nederland aan om te bepalen wie zich op de 1e plaats nationaal kampioen mag noemen. Maar daarnaast ‘winnen’ de kampioenen ook deelname aan de European Champions Club Cup in 2026.
Bij de mannen werd de herenploeg van Rotterdam Atletiek nationaal kampioen met een totaal van 114 punten. In deze categorie werd niet deelgenomen door de mannenploeg van Prins Hendrik. Maar de vrouwenploeg van Prins Hendrik wel en die liet zich niet onbetuigd: met een totaal van 121 punten eindigde de ploeg als 1e en is derhalve nationaal kampioen geworden. En mogen dus volgend jaar ook Europees meestrijden. Op de 2e plaats eindigde Sprint Breda met 102 punten.
Op liefst 8 van de 19 onderdelen behaalden de PH-atletes de 1e plaats, bijna allemaal met een beste seizoentijd. Nina Franke, 400m in 53.04 sec. liep zelfs een persoonlijk record en Hanna van Baast op de 100m horden met 13.59 sec. deed hetzelfde. Melissa Boekelman won het kogelstoten en Emmy van den Berg won de 3000m. Bijzonder waren natuurlijk ook de 2 eerste plaatsen van Dagmar Smid: zij won zowel de 800 als de 1500m.