Zwaluw VFC heeft in haar debuut in de 2e klasse West 1 een verdienstelijk punt behaald. In Amsterdam werd het tegen HEDW in de allerlaatste seconde alsnog gelijk door een kopbal van Stefan Bezem.
Zwaluw VFC begon verdienstelijk. Na 10 minuten kreeg zij een mooie kans op een voorsprong maar de penalty van Kai Huijgens werd gestopt. Max Swart liet even later de Amsterdammers wel juichen. HEDW trok zich vervolgens terug rond de 16 en loerde op een counter. Pal voor rust moest de studentenploeg verder met 10 man na een rode kaart.
Trainer Pierre van Berkel: “we moesten vooral aanvallen via de zijkanten in verband met drukte in het centrum en hopen op een bal, die goed valt of een afvallende bal waaruit gescoord zou kunnen worden. Gelukkig viel de verdiende goal in de ‘dying seconds’ en konden we met 1 punt uit de hoofdstad vertrekken”.
Beluister hier de nabeschouwing met Pierre van Berkel bij NOVO3 Sport.
Presentatie Marcel van Grinsven, techniek Ralph van Dongen.