Home Sport & recreatie VVC laat Hands UP ontsnappen

VVC laat Hands UP ontsnappen


Vooraf betiteld als een ‘6 puntenwedstrijd’ vanwege de plek op de ranglijst, maakten VVC en tegenstander Hands UP er in de Martinihal een enerverende wedstrijd van. Uiteindelijk kantelde in de 3e set de wedstrijd en wisten de gasten uit Berlicum alsnog de zege binnen te harken (2-3).

Trainer Danny Marijn: “VVC begon voortvarend en wist de eerste 2 sets met 25-20 en 25-23 binnen te halen. Toen greep de coach van Hands UP in, veranderde de speelwijze en wist de zwakke plekken bij de Vughtse dames te benutten. De 3e set ging met 20-25 naar Hands UP.

De 4e set was ongemeen spannend. VVC kwam zelfs op set- en matchpunt, maar wist deze niet te verzilveren. Met 26-28 werd deze ingeleverd. In de beslissende 5e set bleek de spreekwoordelijke pijp leeg en sloegen de gasten toe met 5-15.”

Beluister hieronder de nabeschouwing met Danny Marijn bij NOVO 3 Sport.
Presentatie Ger Posthuma, techniek Alexander Martens.