Komend weekend is de winterstop voorbij en mogen alle Vughtse voetbalclubs weer de wei in. Het wedstrijdprogramma is uniek te noemen met maar liefst 3 thuiswedstrijden.
Zaterdag bijt Real Lunet het spits af met de wedstrijd tegen Irene. Trainer Hanky Leatemia hoopt dat hij zijn volledige selectie in het veld kan brengen. Dan moet de middenmoter is staat zijn 3 punten te pakken tegen de laagvlieger uit Den Hout. De wedstrijd begint om 16.30 uur.
Zondag ontvangt Zwaluw VFC om 14 uur HDEW (Hortus, De Eendracht Wint). Na een wat mindere periode moet Zwaluw punten gaan pakken. De Vughtenaren nemen weliswaar momenteel de 5e plek in op de ranglijst. Maar de afstand met de een na laatste Leones is slechts 4 punten. Trainer Van Berkel zal moeten improviseren aangezien een aantal spelers afwezig zijn.
Helvoirt hoopt na een goede oefensessie zondagmiddag vanaf 14 uur de positieve lijn naar boven verder voort te zetten. Opgerukt vanaf de rode lantaarn naar de 5e plek zal de strijd tegen de nummer 4 Hedel niet gemakkelijk, maar niet onmogelijk zijn om punten te pakken.



Foto’s Ludo Servais en Jurgen Hamers en Ger Posthuma