De zaterdagmiddag wedstrijd van Real Lunet tegen UVV’40 is op het laatste moment afgelast. De tegenstander uit Ulvenhout gaf vrijdagavond laat aan, maar over 6 spelers te kunnen beschikken. “Een volledig 11-tal optrommelen voor deze wedstrijd bleek onmogelijk wegens studieredenen??!! van enkele spelers”.
De wedstrijd is voor Real van groot belang vanwege de nacompetitie, die op het spel staat. Wedstrijdcommissaris René Peeters kreeg vervolgens een telefoontje van de KNVB, dat de tegenstander 3 punten aftrek krijgt en een geldboete. De wedstrijd moet komende week waarschijnlijk op donderdagavond om 20.00 uur worden ingehaald.
Peeters: “Wij vinden dat een hele vreemde gang van zaken. Wij hebben ons 2 weken lang voorbereid op deze allesbeslissende clash en dan krijgen we dit te horen. De selectie, die deze zaterdag maar liefst uit 16 spelers bestond o.l.v. hoofdtrainer(ad interim) Iggy Lee, reageerde uitermate teleurgesteld op deze KNVB beslissing. Het is maar de vraag of wij komende donderdag een volledig 11-tal op het veld neer kunnen zetten.”
Beslissing KNVB
Opvallend is dat Zwaluw VFC 2 weken geleden geen uitstel kreeg van de KNVB voor de wedstrijd tegen Leones. Zij konden op een vrije zondag nauwelijks een 11-tal op de been brengen i.v.m. eerder gemaakte vakantieafspraken. De bond en Leones hadden er geen oren naar om de wedstrijd te verplaatsen. Met een zeer gemankeerd elftal verloor Zwaluw toen met 0-2 en zag haar kansen op nacompetitie in rook opgaan.

Beluister de reactie van René Peeters van Real Lunet