Tijdens de Pinksterdagen is in de Rio Bar door Jos Schapendonk een aanval gedaan op het Vughts Duurrecord Biljarten. Met maar liefst 45 uur heeft hij het record gebroken van Mario Gevers die in 2022 44 uur op zijn naam had staan. Marco Vugts, NOVO3-DJ en radiomaker draaide maar liefst 45 uur muziek. Het goede doel waaraan dit Vughts Duurrecord Biljarten is gekoppeld, was dit jaar Stichting Hartekind. Door 45 uur te biljarten en muziek te draaien op bestelling haalden ze geld binnen. Het bedrag zal binnenkort bekend worden gemaakt.
Jos Schapendonk gaf in Blikveld van 20 mei aan gemotiveerd te zijn omdat zijn kleinzoon enkele dagen na de geboorte met hartproblemen in het ziekenhuis opgenomen is geweest. Daarom koos hij Stichting Hartekind als het goede doel. Daarnaast geeft Marco Vugts aan van uitdagingen te houden en zich graag in te zetten voor het goede doel. In 2017 verbrak Jos het Vughts duurrecord met 41 uur. Wil jij nog doneren? Klik hier!
Elk jaar komen verschillende ervaren en minder ervaren biljarters het opnemen tegen de uitdager. Dit jaar werd de afstoot gedaan door wethouder Toine van de Ven. Dat gebeurde op vrijdag 26 mei om 20.00 uur. De laatste partij speelde Jos tegen Mario Gevers die in 2022 het record verbrak met 44 uur.
2023 was wederom een groot succes mede dankzij de vele supporters, muzikale ondersteuners, waaronder DJ Marco Vugts.
Impressiefoto’s van Joyce Vugts-van Lamoen