Helvoirt–trainer Harm van Hal had in de laatste wedstrijd van de competitie binnen zijn team plaats ingeruimd voor andere basisspelers. Deze kregen de kans om zich te laten zien. Tevens was het afscheid van Koen van Asseldonk en Thomas Lommers, die op een lager niveau verder gaan bij de club.
Deze opstelling leidde tot een start met veel misverstanden en balverlies. Tegenstander VCB profiteerde en leidde voor de rust met 3-0. Na de rust zette Helvoirt er een tandje bij en kwam het terug tot 3-2. Daarna kwam het antwoord weer van de ploeg uit Biezenmortel, die uitliep naar 6-2. Jeroen de Bever(2x) maakte de eindstand (6-4)nog enigszins dragelijk. Het mooiste doelpunt van de dag kwam op naam van Noah Geurtz, die een corner ineens op de slof nam. Daarentegen miste hij ook weer eens een penalty.
Verslaggever Jurgen Hamers: “Helvoirt kijkt op zich tevreden terug op het afgelopen seizoen. Met een jonge ploeg, waarin veel ervaring en scorend vermogen (Rico de Laat en Menno van Hattem) is weggevallen, werd uiteindelijk de 7e plek behaald. Dit was vooral te wijten aan de wisselende resultaten. Komend seizoen zien we met vertrouwen tegemoet.”
Beluister hier de nabeschouwing met Jurgen Hamers bij NOVO3 Sport
Presentatie Marcel van Grinsven , techniek Maurice van der Vliet