Home Sport & recreatie Helvoirt boekt knappe overwinning

Helvoirt boekt knappe overwinning

DBN'22 - Helvoirt, Foto: Jurgen Hamers

Helvoirt heeft in Den Bosch tegen DBN’22 een mooie overwinning van 1-2 geboekt. Vooral omdat de Helvoirtenaren pal na rust met 10 man verder moesten na de 2e gele kaart van Smarius. DBN’22 met veel ex-Real Lunet spelers in hun gelederen zoals Arda Havar, Sam van Doremalen en Johri werd in de tumultueuze slotfase toch nog verslagen.

Na kansen voor Noah Geurtz en een buitenspelgoal van Van de Berg was het Koen van Asseldonk, die een vrije trap van Max Verbeek binnenkopte (0-1). Keeper Jannes Verhulst voorkwam de gelijkmaker met een aantal puike reddingen.

Na rust bracht de Orthense ploeg Havar en Van Doremalen. Een kopbal van Johri belandde op de Helvoirtse lat. Verslaggever Jurgen Hamers: “een wat ruwe actie van Pijnenburg leverde een pingel op, benut door Ramadan. Na een correcte sliding legde de scheidsrechter even later de bal opnieuw op de stip. Deze keer pakte Verhulst de penalty van Ramadan. Noah Geurtz maakte op aangeven van Van Beek in de 89e minuut de 1-2. Met veel moeite en wat geluk bleef Helvoirt overeind.”

Beluister hier de nabeschouwing met Jurgen Hamers bij NOVO3 Sport.
Presentatie Marcel van Grinsven, techniek Maurice van der Vliet en Alexander Martens.