De laatste thuiswedstrijd van FC Den Bosch was de ‘sportgebeurtenis van het jaar’. Op het voorplein waren er optredens van diverse artiesten, de Ladies Business Club werd gelanceerd en in de rust liepen 75 oud Legends een ere-ronde. Bijna 6.000 toeschouwers genoten van het voetbalfestival in en rondom De Vliert.
De wedstrijd tegen Helmond Sport gold als voorbereiding voor de naderende play off, die op maandag 12 mei begint. In een rommelige 1e helft waren er kansjes voor Burgering en Acheffay, maar de oud FC keeper Wouter van der Steen was alert.
Na rust barstte de strijd los. Mulders stuurde Burgering diep en zijn voorzet werd door de Griekse spits Doumtsios binnen gelopen.
De M-side ontplofte. Doumtsios scoorde even later zijn 2e goal, maar helaas in buitenspelpositie.
De ploeg van Robert Maaskant kreeg ook kansen, maar Van de Merbel stond als een rots in de branding. Het bleef uiteindelijk bij de magere 1-0 overwinning. Maar dat kon de Bossche aanhang niets schelen, want zij gingen na de gebruikelijke “we are de M-side” weer naar het voorplein, waar het Bossche feestje tot in de kleine uurtjes voortduurde.
Na de laatste uitwedstrijd in Arnhem tegen Vitesse zal duidelijk worden wie de tegenstander zal worden in de play offs. Diverse mogelijkheden staan nog open. Het wordt ADO Den Haag, FC Dordrecht of Cambuur.


