Twee uur lang ontspannen radio met drie oude, grijze en ‘wijze’ mannen, één microfoon (nou ja, meestal meer) en een hoop muzikaal plezier.
In het eerste uur nemen Ton Wagenaars, Bert Wisman en Leo van Hees je mee terug naar de gouden jaren zestig. Bekende hits, vergeten pareltjes en af en toe een smakelijk weetje uit de tijd van brommers, Beatle-coupes en transistor-radio’s.
Vanaf zaterdag 12 september hoor je bij NOVO3 een gloednieuw radiodrieluik, samengesteld door het vertrouwde trio Ton, Bert en Leo. Elke week neemt één van hen het stokje over om met zijn drieluik zijn eigen muzikale wereld te openen: verrassende keuzes, persoonlijke favorieten, vergeten parels en verhalen die je meenemen achter de schermen van de popgeschiedenis.
Drie stemmen, drie stijlen, één gedeelde liefde voor muziek. Of het nu Ton is met zijn scherpe oor voor detail, Bert met zijn warme verhalen of Leo met zijn speelse trivia en onverwachte vondsten — elke aflevering krijgt een unieke kleur en een eigen karakter.
Good Vibrations wordt daarmee geen gewone playlist, maar een muzikale ontdekkingsreis waarin je telkens een andere gids volgt. Luister mee, laat je verrassen en voel de vibraties.
In het tweede uur blijft Ton achter op het perron en nemen Bert en Leo de trein van de muzikale vrijheid. Alles mag – van de jaren zeventig tot vandaag, van pop tot rock en soms een verrassend uitstapje naar iets heel anders.
Leo houdt ondertussen de techniek in toom (voor zover dat lukt), terwijl Bert zorgt voor de praatjes – en soms ook voor de praatjes ná de plaatjes.
Kortom: een heerlijke zaterdagmiddag vol muziek, meningen en een flinke dosis humor.
Zet de radio aan, schuif de stoelen opzij en geniet mee van Ton, Bert & Leo – de gezelligste chaos van de week!



