Home Gemeentenieuws Onderhoud Loonsebaan, Taalstraat en Bosscheweg

Onderhoud Loonsebaan, Taalstraat en Bosscheweg

Wegafsluiting
Wegafsluiting - foto Niek Persoon/NOVO3

In het weekend van 6 en 7 oktober krijgt Vught een frisse nieuwe look, want er wordt onderhoud gepleegd aan een aantal belangrijke wegen! Het gaat om de Loonsebaan, Postweg, Bosscheweg en de Taalstraat tot aan het Maurickplein. Deze werkzaamheden duren slechts 2 tot 3 uurtjes per etappe, dus je bent zo weer onderweg.

Het project start op zaterdagochtend 6 oktober bij de Loonsebaan (nabij de Boslaan) en wordt op zondag 7 oktober afgesloten bij de Taalstraat, ter hoogte van het Maurickplein. Wat kun je verwachten? Een grondige schoonmaak, een frisse laag asfalt én wat fijne steentjes voor extra grip, allemaal netjes afgewerkt met een wals. Binnen een paar uur is de weg weer helemaal klaar voor gebruik.

Hoewel er misschien een beetje overlast is, is dat gelukkig van korte duur. Dit onderhoud is namelijk dé manier om te voorkomen dat de wegen in de toekomst voor langere tijd dicht moeten. Zo blijft Vught goed bereikbaar voor iedereen. Aanwonenden en bedrijven ontvangen een persoonlijke brief met alle informatie, en de aannemer doet zijn best om alles zo soepel mogelijk te laten verlopen.

Dankzij dit onderhoud kunnen we nog vele jaren genieten van veilige wegen.