Een podcast over wandelverhalen langs de IJzeren Man en succes van PH-atletes bij het EK Indoor Atletiek. Dat en meer in het Dtv-nieuws. De uitzending is vanaf 19.00 uur te zien op NOVO3.nl.
Een bizarre ontknoping op het EK indoor atletiek in Apeldoorn. Cathelijn Peeters uit Den Bosch en Nina Franke uit Heesch hebben zondagavond tóch goud gewonnen op de 4×400 meter. Een half uur na de winnende finale werden de Nederlandse estafettevrouwen, met ook Femke Bol en Lieke Klaver, nog gediskwalificeerd. Peeters zou na het doorgeven van het stokje een Britse atlete hebben gehinderd.
Nederland was het daar niet mee eens en diende een protest in tegen de diskwalificatie. Dat werd goedgekeurd, waardoor Nederland toch de gouden plak wist te bemachtigen. Peeters en Franke trainen allebei bij Prins Hendrik in Vught.
Flarden van verhalen die je opvangt tijdens het wandelen gecombineerd met veel fantasie. Het resultaat is een podcast van de 72-jarige Vughtenaar Niko Adema. De podcast is via Spotify te beluisteren. Dtv-nieuws ging bij Adema op bezoek.
FC Den Bosch nam het vrijdagavond in eigen huis op tegen SC Cambuur. De voetbalclub uit Leeuwarden bleek een maatje te groot voor de Bosschenaren. De ploeg van Ulrich Landvreugd kon de rug niet rechten en verloor met 0-2. Daarmee wordt de slechte reeks van de voetbalclub voortgezet. FC Den Bosch kàn zich al snel herpakken, maandagavond tegen Excelsior. Op het moment van deze opname moet die wedstrijd nog gespeeld worden.
De Maasporthal in Den Bosch is dit najaar één van de locaties waar het WK Handbal gaat plaatsvinden. Nu dit weekend de Golden League plaatsvond, zag de organisatie gelijk kansen.