Home Cultuur & onderwijs ‘Kom op nou jongens’ voor ouders en coaches

‘Kom op nou jongens’ voor ouders en coaches

Foto: Stichting Positief Coachen

Kinderen presteren bij de sportclub het beste als ze het plezier en zelfvertrouwen erin weten te houden. Maar dat kan in de praktijk een behoorlijke uitdaging zijn! Wat kun jij als coach of ouder? Daarover gaat de humoristisch theatervoorstelling ‘Kom op nou jongens!’, die op vrijdag 15 november 2024 in Vught te zien is.

‘Kom op nou jongens!’ is de nieuwe theatervoorstelling van de stichting Positief Coachen. Bekend van ‘Wel winnen, hè!’ en ‘Dat schiet lekker op zo!’ (de voorstelling die in 2023 in Vught te zien was). Tijdens de voorstelling krijg je handige tips over hoe je eraan kunt bijdragen dat kinderen goed kunnen presteren, minder snel afhaken en er minder ‘gedoe’ met ze is.

Op vrijdag 15 november 2024 is ‘Kom op nou jongens!’ vanaf 19.30 uur te zien in jongerencentrum Elzenburg. Een unieke kans voor iedereen die het verhaal nog niet heeft meegekregen (of het nog een keer wil beleven). Want het is een humoristische theatervoorstelling waarbij je handvatten krijgt die je meteen kunt gaan toepassen (trouwens ook op je werk en in je relatie!). En dankzij subsidie is de toegang gratis (normaal € 20). Deze voorstelling wordt aangeboden door de gemeente in samenwerking met MOVE Vught.

Kijk voor meer informatie, zoals de trailer, op www.komopnoujongens.nl. Daar kun je meteen ook je vrijkaartjes bestellen!