Home Cultuur & onderwijs ‘Eenvoudig Levensontdekker’ Wido de Klein met expositie en voorstelling in De Speeldoos

‘Eenvoudig Levensontdekker’ Wido de Klein met expositie en voorstelling in De Speeldoos

Met als titel ‘Ik Kon Niet Anders, een Pelgrimage’ kunt u van 20 februari tot en met 3 maart in De Speeldoos de expositie bezoeken van Wido de Klein. Wido de Klein is niet alleen exposant, maar ook de ‘muzikale lezinggever’ die op zaterdag 24 februari om 15.00 uur en om 20.00 uur in De Speeldoos met de voorstelling onder de gelijknamige titel optreedt.

Wido de Klein, in Vught bekend als schoolmeester en straatmuzikant van De Muzikale Lichtpuntjes, brengt een muzikale lezing ter opening van zijn foto-expositie over deze reis naar ‘thuis’. Een 3.000 km lange wandeling, vanaf de Waddenzee naar Santiago de Compostella, heeft tot bezinning, zelfinzicht, verwerking en verbinding geleid. Zo kwam hij ‘Thuis’. Aanleiding van de reis is een pijnlijk jaar 2022 met relatie-breuk, huisverkoop, burn-out en depressie. Het voortraject, de innerlijke, spirituele en fysieke reiservaringen, de veranderingen en de nasleep blijken voor veel mensen aangrijpend, inspirerend en herkenbaar te zijn. Thema’s als: Kracht, Balans, Dankbaarheid, Vergeving en Ontmoetingen worden besproken.  

U kunt een voorstelling verwachten met diepgaande, inzichtelijke en humorrijke verhalen, omlijst door een liveband met songs die Wido tijdens zijn reis meermaals in de avonduren heeft beluisterd. 

Zaterdag 24 februari om 15:00 uur en om 20:00 uur in theater De Speeldoos in Vught.
Tickets via: www.widodeklein.nl/tickets 
Crowdfunding via: https://www.voordekunst.nl/projecten/16159-ik-kon-niet-anders-een-pelgrimage