In het kader van de aanleg van het verdiepte spoor tussen Den Bosch en Vught gaat van 19 augustus tot en met 20 september een deel van de Pieter Bruegellaan dicht. Deze afsluiting is noodzakelijk voor de bouw van een nieuw onderstation aan het Rembrandterf. In deze periode vinden boringen plaats om leidingen onder de N65 door te leggen.
(Tekst loopt door onder de foto)
De Pieter Bruegellaan is deels, ter hoogte van de kruising met de Rembrandtlaan van 19 augustus tot en met 15 september, niet toegankelijk. Rond 12 augustus worden twee bomen in de straat gekapt in verband met de boringen. Van 16 tot en met 20 september gaat een deel van de weg dicht voor de laatste werkzaamheden. In deze periode gelden er parkeerverboden en worden er omleidingsroutes ingesteld.
Eerdergenoemde werkzaamheden maken deel uit van het project PHS Den Bosch – Vught van ProRail. Het nieuwe onderstation aan het Rembrandterf vervangt het huidige onderstation aan de Rembrandtlaan. Het huidige onderstation moet wijken vanwege de verdiepte aanleg van het spoor.
Vanuit Den Bosch richting Vught lopen op dit moment drie sporen, maar om meer treinen te kunnen laten rijden, worden dit er vier. Twee sporen richting Tilburg en twee richting Eindhoven. In Vught gaan de laatste twee sporen over een traject van anderhalve kilometer zes meter onder de grond.
Ga voor meer informatie naar ProRail