Op 31 januari heeft bij BSO De Piramide een bijzondere taartenveiling plaatsgevonden. Het thema: ‘Heel Piramide Bakt!‘ is een smakelijk evenement geworden om geld in te zamelen voor Teachers4Teachers. Een goed doel waarbij onlangs een delegatie van De Piramide betrokken was in Kenia.
De sfeer zat er goed in: binnen de kortste keren waren alle taarten verkocht. Daar hadden ze geen uren voor nodig! Er is fanatiek geboden door (groot)ouders en kinderen. Met een startprijs van € 5 en biedingen per euro liep de prijs snel op. De (winter)taart van Jip en Bregje bracht maar liefst € 30 op! Gemiddeld heeft men zo’n € 20 per taart neergeteld.
Benieuwd naar de sfeer van de veiling?
Bekijk hieronder naar een opname en beleef dit geweldige moment!
(Tekst loopt door onder impressie-opname)
In totaal zijn er 17 taarten geveild, waarvan vier geschonken door twee juffen van BSO De Piramide en Patisserie De Rouw. Naast de taarten waren er ook andere lekkernijen, zoals cup cakes, cakes en kleine taartjes. Het aanbod varieerde van heerlijke cheesetaart en mandarijnentaart tot een indrukwekkende appeltoren en klassiekers zoals oma’s appeltaart en Benjamins appeltaart. De cup cakes gingen razendsnel over de toonbank; sommige tafels waren binnen een halfuur al leeg! Dankzij de handige betaling via QR-code verliep alles soepel.

Voor de kinderen was het een waar snoepparadijs! Een feest van zoetigheid en saamhorigheid. Ze genoten van de heerlijke cup cakes die in een mum van tijd in hun mond verdwenen.
Trots en betrokkenheid
Er was ook veel betrokkenheid en met name vanuit het 7-koppige team van de Kenia Raad. Fenna en Lâle uit groep 8, allebei 11 jaar, stonden samen met hun teamgenoten Ezra, Noor, Jill, Alica en Rosie van de Kenia Raad vol trots klaar om hun steentje bij te dragen aan dit prachtige initiatief. Hun enthousiasme en inzet sprongen eruit en maakten de veiling tot een groot succes. Sinds kort heeft Lâle de plek van Kai ingenomen.
(Tekst loopt door onder de impressie)
Een bruisende veiling
Directeur Denise Hassing geeft toe dat de veiling een groot succes was. De veiling is erg goed bezocht, maar: “Ikzelf hoef niet in de belangstelling te staan. Het draait om de kinderen en de veiling voor Teachers4Teachers.” Ze ging trots verder met haar werkzaamheden – van regelen en organiseren tot het tellen van contant geld, want niet iedereen heeft de mogelijkheid om digitaal te betalen. De veiling was tot in de puntjes geregeld.
De opbrengst zal op maandag 3 februari bekend worden gemaakt, laat Denise Hassing weten.
Lees ook: “Heel Piramide Bakt” een taartenveiling op De Piramide voor Kenia”
Impressie van de veiling









