De kerstmarkt bij de IJzeren Man beleeft dit jaar zijn vijfde editie. Op zaterdag 7, zondag 8, zaterdag 14 én zondag 15 december 2024 zijn er meer dan kraampjes met allerhande (kerst)artikelen.
Naast de nostalgische houten kramen zorgen de sfeervolle vuurtjes en prachtige kerstdecoraties voor een mooie ervaring voor jong en oud. Tijdens de vorige editie in 2023 trokken zo’n 10.000 bezoekers naar de kerstmarkt. Dit jaar is de opzet nóg groter. Naast de kraampjes kun je rondom Madame Zita genieten van winterse lekkernijen en warme dranken. Zoals altijd zullen diverse muzikanten, koren, kapellen, bandjes en/of ensembles hun (kerst)muziek) ten gehore brengen.
Santa Fun Run tijdens kerstmarkt
Voor de actievelingen is er ook genoeg te beleven tijdens de kerstmarkt. In de eerder genoemde weekenden verschijnen er weer honderden Santa Fun Runners aan de start. Ren, spring, klim en klauter verkleed als kerstman over tal van opblaasbare stormbanen en obstakels. Een hilarisch parcours van zo’n 3 kilometer vol met opblaasbare stormbanen en nieuwe hindernissen.
Wanneer: Zaterdag 7, zondag 8, zaterdag 14 en zondag 15 december 2024
Open: op de zaterdagen van 11.00 – 18.00 uur en op de zondagen van 11.00 – 17.00 uur.
De toegang is gratis en gratis parkeren bij de IJzeren Man.
Klik hier voor meer informatie
Lees en bekijk Vughtse IJsbaan wordt onderdeel van IJM’s Winterparadijs
Goed nieuws voor schaatsliefhebbers: ook dit jaar kan er in Vught weer volop geschaatst worden! De onmisbare ijsbaan is verhuist van het Vughtse centrum naar de IJzeren Man.
Update met video: Vughtse IJsbaan wordt onderdeel van IJM’s Winterparadijs