Nu de vakantie voorbij is staat het Repair Café Vught weer klaar voor uw kapotte spullen. Het café is hiervoor open op zaterdag 7 september van 10.30 -15.00 uur in de Stenen Hut op park Voorburg in Vught. Dit is midden op het terrein van Voorburg, vanaf de ingang van het Zorgpark, bij de rotonde aan de Laagstraat, is met bewegwijzering aangegeven waar het Repair Café is. Na 14.30 uur worden er geen nieuwe reparaties aangenomen.
Bij het Repair Café kun je eenmaal per maand terecht voor kleine reparaties. Een klein bijvoorbeeld: huishoudelijke apparaten, fiets, laptop, tablet, computer, kleding/textiel en tuingereedschap. De reparaties worden gratis gedaan door handige vrijwilligers. Een vrijwillige bijdrage is altijd welkom. In verband met de verwachte drukte kunt u per persoon slechts 2 reparaties laten verrichten.
Kledingwinkel ‘Hebbes’ is ook open. In deze tweedehands kledingwinkel is veel kleding te koop voor een klein prijsje. U kunt ook kleding afgeven die dan weer verkocht kan worden. Loop er gerust even binnen.
Voor meer info: www.repaircafevught.nl