Home Algemeen ‘Fantastische’ editie van Helemaal Helvoirt

‘Fantastische’ editie van Helemaal Helvoirt

Foto: Lisette Broess-Croonen

Het afgelopen Hemelvaartsweekend stond in Helvoirt in het teken van het evenement ‘Helemaal Helvoirt’. Vier dagen lang stonden er allerlei activiteiten op de planning, voor jong en oud.

Helemaal Helvoirt begon op woensdagavond al met het Sweet Teens Festival, een feestavond voor tieners. Op donderdagmiddag waren de allerjongsten aan de beurt tijdens de kindermiddag. Opblaaskussens, schminken en spelletjes doen. Er was voor elk wat wils. In de avond was het tijd voor de ‘Wie Kent Helvoirt Kwis’.

Op de vrijdag waren juist de ouderen aan de beurt, met de 55+ Lunch Dansant. In de avond gingen de voetjes van de vloer tijdens de feestavond ‘Helemaal Los’ met de Q-Music Foute Party. Een dag later was de middag gevuld met het duurzaamheidsfestival ‘Festival Nova’. Bezoekers werden enthousiast begroet door Nico de Kliko, konden kraampjes bezoeken en naar de modeshow van de Kringloop Vught kijken, waar in de eerste ronde ook wethouder Nino de Lange aan meedeed. In de avond kon er weer gedanst worden. Dit keer tijdens de Hollandse Party met optredens van onder andere Jorieke Sterken en Sven Versteeg.

(Tekst loopt door onder de impressie)

De laatste dag van het evenement was het terrein omgebouwd tot een strand voor het beachvolleybaltoernooi. De organisatie kijkt terug op een geslaagde derde editie van ‘Helemaal Helvoirt’. Met een heerlijke sfeer, lekker weer en veel enthousiaste gasten noemde de organisatie het een ‘fantastische’ editie.