UPDATE: Het actualiteitenprogramma Blikveld zal op zaterdag 27 april, Koningsdag, een speciale uitzending hebben. Koningsdag is een nationale feestdag ter ere van onze Koning, en NOVO3 zal deze feestelijke dag op een unieke manier vieren.
Naast de burgemeester en Martin van Esch kunt u ook luisteren naar de kersverse decorandi Jos den Otter, die volledig verrast was en van nul procent afwist. Bob Hendriksen van Gilde Sint Barbara en Sint Sebastiaan, waar broederschap en gezelligheid hoog in het vaandel staan. Carola Verstappen van LEF, Tjeerd Zijlstra van Kiwanis, Marjet Hoppenbrouwers van de Speelgoedbank, Kyhra Van Saluut, Ayla van Scouting Vught Noord, Wil de Man met zijn zoon Luuk uit Helvoirt, en jurylid uit Cromvoirt.
Het is de moeite waard om deze gesprekken terug te luisteren, en vergeet vooral niet te genieten van de fantastische muziek.”
Techniek en muziek was in handen van Ralph van Dongen.
Blikveld op locatie eerste uur
Blikveld op locatie tweede uur
Er zijn geen gasten in de studio, maar er wordt live verslag gedaan van de gebeurtenissen in het centrum van Vught. Terwijl redactieleden van NOVO3 door het centrum van Vught wandelen, zullen zij gesprekken voeren met mensen die ze onderweg tegenkomen. Dit zorgt voor een levendige en spontane weergave van de festiviteiten op Koningsdag.
De redactie van NOVO3 wenst iedereen een fijne en gezellige Koningsdag toe en nodigt luisteraars uit om mee te genieten van de sfeer in Vught via het actualiteitenprogramma Blikveld.
Tune in op zaterdag 27 april en vier Koningsdag mee met NOVO3.